Mrazek a fost alternat pentru Netbet a doua oară, Faksa și Hemski au înscris pentru Dallas

Sâmbătă, Petr Mrázek a părăsit scena în minutul 36 al meciului de acasă împotriva lui Pittsburgh după al patrulea gol. Detroit se potrivesc în cele din urmă a pierdut de mare 2: 7, iar următorul duel a sărit pe Jimmy Howard, care, luni, a contribuit Netbet la câștiga 3:. 2 peste Buffalo

O zi mai târziu, în Montreal a revenit la eveniment un reprezentant ceh, dar din nou prematur alternat. Ei au semnat sub ea, în al 9-lea gol de deschidere Netbet minut Max Pacioretty și bucurie ajunge la timp 11:25 Paul Byron, care a trimis pentru Mrazek bătut pucul după o încercare anterioară Alex Jemelina.

Ostrava nativ și Netbet șapte fotografii prima și a primit două goluri în loc de Howard, dar în a doua douăzeci de minute ocupate în sosirea de atac.scor Cifra de afaceri de la 0: 2 până la 3:. 2 aranjat pentru jocurile de putere utilizate în aducerea lui Gustav Nyquist, Anthony Mantha și Mike Green

Deși a treia finală a Red Wings au avut o superioritate clară de fotografiere 23:10, Canadiens a reușit să transforme situația nefavorabilă . Cu ajutorul Netbet pariuri online bonus inscriere Tomas Plekanec (19:16, +/- 0, 3 fotografii, 0 + 1), în primul PowerPlay, comparativ cu 3: 3 Sven Andrighetto și diferențial pentru a lovi acasă gol al doilea său a serii a ascuns minutul 52, căpitanul Pacioretty

Detroit (77 jocuri – 87 de puncte) si o infrangere strans nu a opta pentru a sări peste unul dintre concurenții săi pe poziții de transfer.Progresele recente în loc de un wild card și încă mai deține Philadelphia (75 jocuri – 87 puncte) și a treia echipă Divizia Atlantică rămâne Netbet în ciuda altă înfrângere din Boston (77 jocuri – 88 puncte).

Ca la Montreal are o perioadă mai lungă de timp încrezător că el neprobojuje playoff în tabelul de conferințe de Est, în mod clar ultima Toronto . Totuși, marți, echipa cu cele mai înalte ambiții a reușit să se întoarcă. Maple Leafs a încolțit piața internă Florida și a luat Netbet cele două puncte pentru victorie 5: 2a

Echipa canadian a beneficiat de productivitatea formațiunilor lor speciale, în timp ce unul a marcat superioritatea Shorthanded și de trei ori numerică . După 27 minute, asistat de Jaromir Jagr (16:40, -1, 3 fotografii, 0 + 1) încă în curs de desfășurare a egalat Netbet scorul la 1: 1 Jonathan Huberdeau.Dar apoi a venit o serie de faulturi pedepsit acasă.

În primul rând, în treimea medie a împins de două ori asistență Naze Kadri, cu primul său gol a fost înscris și Milan Michalek (15:45, +/- 0, 0 + 1 ), și la începutul celei de-a treia douăzeci de minute a blockbuster-ului din Toronto Parenteau. După 52 de minute, Panthers au pierdut cel puțin atenua Gregg McKegg, dar ultimul cuvânt a aparținut Kadrimu vizită. La 57:21 incoronat Netbet lovitură într-o cușcă de gol a treia cariera hat trick în NHL.

Fundașul Jakub Kindl (15:13, +1, 3 fotografii) și transmite Jiri Hudler (12:56, +1, 2 fotografii) a ieșit cel mai bun din Florida Netbet a marcat inactiv.

într-o luptă de echipe din poziții progresive masă de conferințe de Vest Dallas pe gheață acasă a umplut rolul ușoară favorit împotriva prea Netbet puternic Nashville .Stars, datorită contribuției locului atacatorii ceh Radek fax (14:05, 1, 2 fotografii, 1 + 0) și Ales Hemského (13:59, +/- 0, 1 împușcat, 0 + 1) au reușit 5: 2 a apărat conducerea în tabela Diviziei Centrale înainte de Sf. Louis, în care a doua zi de joc reușit, de asemenea, rezultatul 3: 1 peste Colorado

, 22, Cehă lovi cu piciorul al treilea gol al sezonului în punctaj NHL începător Netbet în minutul 32, când partea din față a porții a revenit pentru un reprezentant al Pekka finlandez. Rinny free puf după încercarea anterioară a lui Antoine Roussel.Asistenta a călătorit în cont cu experiență Hemského.

câștigătorii Mainstay căpitanul Netbet Jamie Benn, care este de două ori shooter împins și în afară de secundă în productivitate (85 de minute în spatele lider Kane Chicago cu 94 de puncte), astfel, el a fost, de asemenea, în a doua poziție între shooters. Cu 39 de goluri în comparație cu doar Chicago Kano, este lider cu 43 de puncte Alex Ovechkin din Washington

Great Netbet împușcat acasă Spezza:.

Echipa națională cehă, care este în controlul corpului de tabel pe locul al doilea în întreaga Liga (prima Islanders Matt Martin de la 349 la Netbet verificarea corp, 2 Polul – 283 3. Leo Komarov Toronto – 281, 4 Radko Gudas din Philadelphia – 280), mulți oponenți sunt atât de angajat în memorie, dar din fericire nu a suferit nici o gravă leziuni și meciuri.